Restauracja Słoneczko

RESTAURACJA SŁONECZKO
78-500 Drawsko Pomorskie
Park Chopina 3
(za czołgami)

Zamówienia na telefon
+48 509 268 364

Noclegi – rezerwacje
e-mail: poczta@jolka.com.pl
+48 607 333 898

Szukaj nas w serwisie:

O nas

Restauracja Słoneczko to wyjątkowe miejsce na gastronomicznej i hotelowej mapie Drawska Pomorskiego, w centrum Drawska Pomorskiego, w zaciszu Parku Chopina, bezpośrednio nad rzeką Drawą. Usytuowanie restauracji pozwala na odpoczynek zarówno na łonie natury –  duży ogród, w którym można odpocząć na świeżym powietrzu, przy szumie rzeki, jak i wewnątrz – przytulny wystrój, nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany personel no i oczywiście te niezapomniane w smaku i wyglądzie dania. Oferujemy dania ciepłe i zimne, słodkie przekąski, desery, kawę, herbatę, napoje chłodzące i alkoholowe.
 
Zajmujemy się również organizacją imprez i wydarzeń. Przyjmujemy rezerwacje na imprezy zamknięte w naszym lokalu. Oferujemy organizację spotkań firmowych. W lokalu znajduje się sala konferencyjna z pełnym wyposażaniem do przeprowadzania szkoleń, warsztatów i spotkań służbowych.
 

Dysponujemy kącikiem zabaw dla dzieci w środku oraz na zewnątrz, w ogrodzie, zamykaną piaskownicą do zabaw dla dzieci.

Oprócz usług gastronomicznych świadczymy również usługi hotelowe. W kilku lokalizacjach w Drawsku Pomorskim posiadamy zarówno pokoje gościnne, pokoje hotelowe, apartamenty jak i mieszkania. Oferujemy nocleg długo- i krótkoterminowy. Dla naszych gości możemy zorganizować kompleksowy pobyt urlopowy.

Superekipa Słoneczka

To właśnie my – skromni właściciele, profesjonalni kucharze, urocze i zawsze uśmiechnięte barmanki i kelnerki, przystojni i rzeczowi barmani i kelnerzy  – jednym słowem superekipa restauracji Słoneczko na co dzień i od święta.

Jest na niezmiernie miło, że możemy Szanownych Państwa witać każdego dnia i oferować wyśmienite, zarówno w wyglądzie jak i w smaku, dania z naszego udoskonalanego z dnia na dzień, menu.

Niezwyczajne otoczenie

Park miejski im. Fryderyka Chopinazałożono w 1875 r. i nazwano Parkiem Luizy. Rozciąga się on w zakolu prawego brzegu rzeki Drawy. W parku rośnie okazały dąb szypułkowy (pomnik przyrody) o obwodzie pnia wynoszącym 505 cm, a przy nim stoi półokrąg megalityczny upamiętniający przełom tysiącleci. Uroku dodają parkowi m.in. alejki obsadzone kasztanowcami i grabami.

Nasze kuchenne
cudeńka

Close Menu